<oembed><version>1.0</version><provider_name>UCAN Electronics Store</provider_name><provider_url>https://ic-ucan.com</provider_url><author_name>chaosam</author_name><author_url>https://ic-ucan.com/index.php/profile/chaosam/</author_url><title>NCP1338DR2G</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="edMpoD9ykT"&gt;&lt;a href="https://ic-ucan.com/index.php/product/ncp1338dr2g/"&gt;NCP1338DR2G&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://ic-ucan.com/index.php/product/ncp1338dr2g/embed/#?secret=edMpoD9ykT" width="600" height="338" title="&#x201C;NCP1338DR2G&#x201D; &#x2014; UCAN Electronics Store" data-secret="edMpoD9ykT" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;